Hlavní informace

Architektura a její tvorba mě nesmírně baví, profesionálně se jí věnuji od roku 2002. První návrhy pro privátní klienty vznikaly při studiu na Fakultě architektury ČVUT, kterou jsem absolvoval v roce 2003. Z tohoto roku pocházejí také první realizace.

Po více jak desetileté spolupráci s atelierem Adam Rujbr Architects jsem v roce 2015 založil vlastní architektonickou praxi pod značkou MiG architekti. Dále tedy již v množném čísle.

Cílem spolupráce je vždy nejen oboustranná spokojenost a profit, ale i potěšení a radost ze vzniku nového originálního díla. Ať už se jedná o design nové knihovny do pracovny, návrh rodinného domu nebo výrobní haly či administrativní budovy. Zkrátka neděláme rozdíl mezi drobnou interiérovou tvorbou a velkými projekty, každý má svá specifika.

Všechny projekty jsou pro nás výzvou a vnímáme jedinečnost a osobitost klienta, prostředí a okolí stavby. Výsledkem jsou originální stavby v moderním soudobém stylu. Typového projektu nebo historizující napodobeniny se u nás nedočkáte!

Individuálním přístupem ke každému klientovi se snažíme vnímat jeho požadavky, potřeby, zvyklosti způsob života, jeho koníčky, vášně a radosti. Výsledek se transformuje do návrhu stavby, která může s prostředím nenásilně splynout nebo naopak kontrastem k okolí vnést do prostoru potřebný impulz a vzruch. Vždy ovšem s respektem k okolní zástavbě. Stavba se může stát symbolem místa, nikdy však jeho hrobníkem.

Využíváme nejmodernější software pro architekty a projektanty, Archicad v jeho nejaktuálnější verzi. Projekty jsou již od prvotní fáze zpracovávány ve 3D modelu, v jakémkoliv okamžiku návrhu je tedy možná prostorová kontrola a editace. Máte tak možnost prohlížet si model stavby ve speciálním prohlížeči na vlastním počítači a snadno se tak detailně seznámit s budoucí podobou stavby.

Samozřejmostí jsou realistické vizualizace exteriérů i interiérů.

 

Těšíme se na inspirativní a plodnou spolupráci s Vámi!

Ing. arch. Michal Grošup

Michal Grosup

Kontakty

MiG architekti
Ing. arch. Michal Grošup
autorizovaný architekt ČKA, č. 4073

Žižkova 1857
250 82 Úvaly

Tel: +420 737 291 731
e-mail: michal@migarchitekti.cz
skype: michal.grosup

IČ: 688 416 21
evidován v živnostenském rejstříku
MěÚ Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Máte dotaz? Napište nám.

Zadejte prosím Vaše jméno
Zadejte prosím platnný e-mail
Zadejte prosím Váš telefonní kontakt
Zadejte prosím Vaši zprávu